Вівторок,
24 жовтня 2017
Наші спільноти

На Тернопільщині за порушення теплового режиму цього тижня оштрафували 32 водії вантажівок на понад 8 тисяч гривень

Обмеження запроваджено у зв’язку з тим, що великовантажний транспорт у спеку спричиняє руйнування доріг, внаслідок чого утворюється колійність, напливи, зсуви та інші деформації.

фото Патрульна поліція Тернополя
Великовантажний транспорт у спеку спричиняє руйнування доріг / фото Патрульна поліція Тернополя

На Тернопільщині за порушення теплового режиму за 3 дні оштрафували 32 водії вантажівок на 8,16 тис. грн.

Як повідомили УНІАН в патрульній поліції Тернополя, у зв’язку з настанням спекотного періоду в обалсті запроваджено тимчасове обмеження руху транспортних засобів вагою понад 24 т з осьовим навантаженням більше 7 т з 10 до 22 год при температурі повітря понад 28 С.

Обмеження запроваджено у зв’язку з тим, що великовантажний транспорт у спеку спричиняє руйнування доріг, внаслідок чого утворюється колійність, напливи, зсуви та інші деформації.

У Тернополі 164 водії оштрафовано за розмови по телефону під час їзди

За даним патрульної поліції, усіх оштрафованих водії зупинили і змусии дочекатися обумовленого часу для відновлення руху. Сума штрафу складає 255 грн.

У поліції також зауважили, що обмеження руху не розповсюджуються на транспортні засоби, які використовуються для перевезення вантажів, що швидко псуються та ті, що використовуються для ліквідації наслідків стихійних явищ чи надзвичайних ситуацій.

Теги: тимчасове обмеження руху великовантажних транспортних засобів, обмеження руху на Тернопільщині, обмеження руху вантажівок, порушання теплового режиму вантажівками

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку