Вівторок,
24 жовтня 2017
Наші спільноти

АМК оштрафував "Тернопільводоканал" на 68 тисяч гривень

Штраф накладено за необгрунтовані нарахування жителям прилеглих до Тернополя сіл.

"Тернопільводоканал" оштрафували на майже 70 тисяч гривень / Фото УНІАН

АМК оштрафував КП «Тернопільводоканал» на 68 тис. грн за необгрунтовані нарахування жителям прилеглих до Тернополя сіл. Як повідомили УНІАН в прес-службі обласного відділення Антимонопольного комітету, після розгляду скарг жителів села Плотича Тернопільського району та Плотицької сільської ради щодо правомірності дій КП «Тернопільводоканал», яке в договори на послугу централізованого холодного водопостачання внесло додаткові умови, що призвело до завищення плати, працівники АМК виявили  порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

У Тернополі затримали грабіжника, який вночі напав на жінкуБуло встановлено, що «Тернопільводоканал» займає монопольне становище на ринку централізованого холодного водопостачання в територіальних межах сіл Івачів Долішній, Плотича, Гаї Гречинські, мкр. Гаї Чумакові (с. Байківці) Тернопільського району.

Через те, що умови договору, укладені підприємством з жителями цих сіл, ущемляли інтереси споживачів, на комунальне підприємство «Тернопільводоканал» накладено штраф у розмірі 68 тис. грн.

Також відділення АМК зобов’язало «Тернопільводоканал» в тримісячний термін з дня одержання рішення припинити необґрунтоване нарахування споживачам сіл Івачів Долішній, Плотича, Гаї Гречинські, мкр. Гаї Чумакові (с. Байківці) Тернопільського район та укласти з ними нові договори, які б відповідали вимогам Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Типового договору, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630.

Теги: платіжки за воду

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку